skip to main
|
skip to sidebar
Frog Tones
News & Links for Mobiles
четвер, 8 травня 2008 р.
Re: Android on Nokia n810 (OMAP2420)
I really would like to have m5 on the device, so I can actually write current android code and run it on the device instead of having to use the m3 sdk. Anyways, in reference to some N810s having issues and others not,
Source:
Android News
Немає коментарів:
Дописати коментар
Новіша публікація
Старіша публікація
Головна сторінка
Підписатися на:
Дописати коментарі (Atom)
Partners
pharmacystock.net
allepotenzmittel.net
Архів блогу
червня
(45)
травня
(938)
квітня
(1093)
березня
(1061)
лютого
(943)
січня
(557)
Немає коментарів:
Дописати коментар